Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Kanis

image

Kanis ma już swoje 10 lat , ale ciągle jest energiczny jak mały szczeniaczek , Jest większych rozmiarów 🙂 . Trochę przypomina owczarka niemieckiego . Z powodów wiekowy ma trochę problem ze słuchem .Trzeba do niego bardzooo głośno mówic ;] Ale to przecież nie przeszkadza w odnalezieniu mu Ciepłego , KOCHAJĄCEGO domku :)) Kiedy weszłam do niego do kojca przywitał mnie bardzo ciepło zaczął się do mnie tulic . Widziałam po nim,że chce mi tyle opowiedziec, o tym co przeżył ,że pomimo przeszłości ufa człowiekowi . Bardzo uwielbia spacerki i czuje się szczęśliwy, ale będzie bardziej szczęśliwy jak znajdzie Takiego kochającego Opiekuna na stałe ..
Kanis pomimo swojego wieku : lubi biegac , przytulac się, nie jest agresywny do ludzi, wręcz wesoły i ciepły. Ładnie chodzi na smyczy , słucha podczas spacerów :)Nastawiony przyjaźnie do małych psiaków oraz do dzieci :)Stosunek do Kotów – brak.
Psiak przebywa w schronisku ”Zwierzakowo” Posadówek /koło Pniew i Poznania 🙂
Dane kontaktowe
Hirka 724652609
Kasia – 512724828
modyfikacja40@wp.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji