Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Abi Inka

148
Pupilove.pl

6 miesięczne suczki, Abi i Inka szukają domów!

Abi (czarna ) i Inka (jasna) w opuszczonej stodole mieszkały bezdomne psiaki. są to jeszcze psie dzieci, były bardzo wystraszone, śmierdzące , wychudzone. Sunie są troszkę wycofane może ze strachu może maja złe przeżycia… Wg relacji ludzi z tej wioski psiaki zostały wyrzucone tydzień wcześniej. Przez tydzień koczowały w opuszczonym, odludnym miejscu. Znalezione były tak głodne, że na jedzenie rzucały się jak sępy. Potrzebują cierpliwości żeby zaufać, z budy wyglądają ciekawie , zwłaszcza czarna sunia, jasna jest mniej ufna, ale robią postępy , szukamy dobrych domów a na razie chociaż domów tymczasowych, które będą pracować z suniami, tak bardzo ich szkoda.
Przebywaja obecnie w Ostrowcu świętokrzyskim ale szukamy domu w całej Polsce, obowiązuje wizyta przedadopcyjna i umowa adopcyjna, maja do pół roku, zostały zaszczepione , odpchlone i odrobaczone, teraz powoli nabierają na siebie, będą średniej wielkości pieskami.

Tel w sprawie adopcji 690-519-717

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji