Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Aguilla

1
Pupilove.pl

AGUILLA to ok 3 letnia sunia w typie husky, jest bardzo przyjazna w stosunku do ludzi, lubi głaskanie i czułości. Wspaniale dogaduje się z innymi psami, ma dość silny charakter- jak przystało na haszczankę. Ładnie jeżdzi samochodem, chodzi na smyczy, zachowuje czystość w domu. Imię : Aguilla Płeć: suka Wiek: ok. 3 lata Pies aktualnie przebywa: w domu tymczasowym Województwo: Podkarpacie Szczepienia : tak Odrobaczenie: tak Płodność:wysterylizowana Stosunek do dzieci: pozytywny, dzieci po wyżej 3 lat Stosunek do psów/suk: pozytywny Stosunek do kotów: toleruje, chociaż czasem lubi pogonić Charakter wesoła, przyjazna, spokojna, nie niszczy w domu, nie brudzi ,zna podstawowe komendy, ładnie chodzi na smyczy, uwielbia jazdę samochodem. Aktywność psa: spacery, aktywna umiarkowanie Potrzeby psa: potrzebuje uwagi i kontaktu z człowiekiem.
Pies jest pod opieką Stowarzyszenia SOS Husky. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety, spotkanie przed i po adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Zwierzę nie jest rzeczą! Posiadanie psa to zobowiązanie na kolejne 10-15 lat, więc zanim się zdecydujesz to zastanów się dwa razy.

Kontakt w sprawie adopcji:
Karolina 601633589
karolina@soshusky.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji