Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

AJSZA

164

AJSZA ur. ok 2011 roku. Ma za sobą trzy nieudane adopcje- dlaczego??? Bo zbyt kochała człowieka. Bo nikt nie zadał sobie na tyle trudu, by powalczyć o psa, by go zrozumieć. Ajsza ma lęk separacyjny, ciężko znosi izolację od ludzi. Po tym jak została trzykrotnie porzucona nie ufa człowiekowi tak do końca. Chce bardzo ponownie uwierzyć ale zostawia sobie taką furtkę bezpieczeństwa. Nie jest nadmiernie wylewnym psem ale trudno jej się dziwić. Lubi pieszczoty i na pewno z czasem sama będzie zabiegała o względy osoby, która poświeci jej więcej czasu. Ajsza zna komendy choć nie zawsze lubi się popisywać. Z psami nie ma żadnego problemu. Nie ma problemu z czesaniem, dotykiem nóg, ogona. Nie broni jedzenia. Jest psem aktywnym. Lubi długie spacery, bieganie.
Sprawdzi się w domu z dziećmi, u ludzi aktywnych, z innym psem. Ważne, by opiekunowie chcieli pracować nad jej lękiem separacyjnym, lub by ktoś był w domu przez większość czasu.
Ajsza przebywa w woj.śląskim.
Pies nie nadaje się na stróża, ani do stałego pobytu w kojcu. Musi mieć dużo ruchu i aktywności.
Pies jest pod opieką stowarzyszenia- adopcja wiąże się z procedurami.
Nie odpowiadam na sms-y. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
kontakt: anita@okiemwilka.org
tel: 660 532 331

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji