Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

ALBIN

112
Pupilove.pl

W naszym schronisku psy są socjalizowane, regularnie chodzą też na spacery. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa.

WYJĄTKOWY PIES, NIE  DLA  KAŻDEGO, MIX  AMSTAFF  ALBIN.

Nie wiemy jaka była jego przeszłość, ale chyba nie różowa, skoro jego zaufanie do człowieka jest ograniczone, dlatego ALBIN  nie jest psem dla każdego, jednak w doświadczonych rękach jest psem wyjątkowym, mądrym i oddanym.

Podczas pobytu w schronisku bardzo się zmienił. Początkowo unikał kontaktu, nie można go było zabierać na spacery, bo nie umiał chodzić na smyczy. Teraz już opanował tą sztukę, więc może się choć przez chwilę zrelaksować, odprężyć, poznać nowe zapachy, to dla niego bardzo ważne.

W schronisku jest biedny, bo nie można mu poświęcić tyle czasu ile potrzebuje, ani zapewnić odpowiedniej dawki ruchu, inne psy też czekają na spacer. W kojcu ALBIN leży smutny. Pilnie potrzebuje swojego własnego Pana czy Pani.

Szukamy mu domu z ogrodem u kogoś kto ma doświadczenie w prowadzeniu psów dużych ras. ALBIN potrzebuje trochę  czasu, by zaufać opiekunom. Nie jest typem pieszczocha, ale lubi kontakt z człowiekiem.

Raczej do domu bez innych zwierząt.

Wszystkie psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia.

Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z wolontariuszką. W sprawie adopcji można dzwonić od 7.30-22.00 również w niedziele i święta.

KONTAKT w sprawie adopcji:

534667299

adopcje.erka@gmail.com

Prosimy o przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując bierzesz na siebie odpowiedzialność za jego los na następne kilka, kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji