Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

ALBIN

119
Pupilove.pl

W naszym schronisku psy są socjalizowane, regularnie chodzą też na spacery. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa.

WYJĄTKOWY PIES, NIE  DLA  KAŻDEGO, MIX  AMSTAFF  ALBIN.

Nie wiemy jaka była jego przeszłość, ale chyba nie różowa, skoro jego zaufanie do człowieka zostało nadszarpnięte. ALBIN  nie jest psem dla każdego, jednak w doświadczonych rękach staje się psem wyjątkowym, mądrym i oddanym.

Podczas pobytu w schronisku bardzo się zmienił. Początkowo unikał kontaktu, nie można go było zabierać na spacery, bo nie umiał chodzić na smyczy. Teraz regularnie wychodzi poza teren schroniska. Mnóstwo pracy wykonała jedna z wolontariuszek socjalizując psa: Albin był zabierany do miasta, by przyzwyczajał się do miejskiego gwaru, jeździł samochodem, wpadał na lody do cukierni i na frytki do przydrożnego punktu gastro. Oswajał się z różnymi sytuacjami, poznawał różnych ludzi.

Okazał się cudownym, chętnym do współpracy psem. Szukamy mu takiego domu ,gdzie będzie się z nim nadal pracować. Szukamy opiekuna z doświadczeniem w wychowywaniu psów dużych ras.

W schronisku jest biedny, bo nie można mu poświęcić tyle czasu ile potrzebuje, ani zapewnić odpowiedniej dawki ruchu, inne psy też czekają na spacer. W kojcu ALBIN leży smutny. Pilnie potrzebuje swojego własnego Pana czy Pani.

ALBIN potrzebuje trochę  czasu, by zaufać opiekunom. Nie jest typem pieszczocha, ale lubi kontakt z człowiekiem.

Raczej do domu bez innych zwierząt.

Wszystkie psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia.

Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z wolontariuszką. W sprawie adopcji można dzwonić od 7.30-22.00 również w niedziele i święta.

KONTAKT w sprawie adopcji:

534667299

adopcje.erka@gmail.com

Prosimy o przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując bierzesz na siebie odpowiedzialność za jego los na następne kilka, kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji