Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Albin energiczny, wesoły, długowłosy senior ADOPCJA

11
Pupilove.pl

Albin to były podopieczny schroniska w Katarzynowie. Psiak znalazł nowy dom, jednak po kilku miesiącach, w czerwcu 2016 został oddany:( Przenieśliśmy go do hoteliku (okolice Goliny) i szukamy dla niego nowego odpowiedzialnego opiekuna.
Albin waży 24,5 kg, ma ok. 11 lat, jest niewidomy. Jest pełen werwy. To grzeczny i pogodny psiak, bez problemu podróżuje samochodem, zgadza się z innymi psami. Jest niesamowicie radosny, cieszy go wolność, świeże powietrze, trawa, szum wiatru, Albin chłonie całym sobą świat. Lubi tarzać się i wygłupiać w trawie, nasłuchuje odgłosów, chętnie wącha ludzi wokół siebie. Jest uczony podczas spacerów, opiekunki ostrzegają go głosem przed wszelkimi przeszkodami typu drzewo, by psiak nie zrobił sobie krzywdy. Nie ma problemu z przypinaniem i odpinaniem obroży, jednak podczas spaceru Albin nie chce być dotykany.
Szuka domu, najlepiej domu z ogrodem, ogrodu z dostępem do garażu/domu (pomieszczenia, w którym mógłby spać). Bez dzieci. Jego przyszli opiekunowie powinni mieć usystematyzowany tryb życia – Albinowi najłatwiej żyć w rutynie. Określone stale godziny spacerów i posiłków. Każde odstępstwo może powodować stres. Albin nie wykazuje agresji jeśli nikt mu się nie narzuca, psiak sam podchodzi się łasić, kiedy ma na to ochotę. Albin bardzo dobrze reaguje na inne psy. W przyszłym domu stałym nawet wskazane, by mieszkały już inne psiaki – przy nich Albin bardzo sprawnie funkcjonuje i czuje się bezpiecznie.
Przebywa w hotelu w miejscowości Lubiecz pod Goliną.

Kontakt w sprawie adopcji Ania 602302745

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji