Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Alis

13023628_1375032012522199_661854166_n-1

W schronisku od długiego już czasu przebywa malutka, drobna i śliczna sunieczka, mówimy na nią Alis (Lisa, nr rej. 166/2011) – “ta ruda, dzikawa”… Alis to taki typek “chcę, ale się boję”, bardzo cieszy się gdy widzi człowieka, ale tylko z daleka i najchętniej przez kraty. Przy próbie dotykania, brania na ręce suczka wpada w panikę i czasem jeszcze pokaże ząbki..

Wiemy, że się boi i wiemy, że potrzebuje bardzo dużo czasu by zaufać człowiekowi.

Niestety, czas mija, a socjalizacja w schronisku ledwo drgnie. Tylko zatem w normalnych, domowych warunkach, w ciszy i spokoju, pod opieką doświadczonej osoby, ta malizna ma szansę odzyskać równowagę psychiczną.

Wiemy, że niewiele jest osób, które są w stanie dać szansę aż tak wycofanej psinie, ale w schronisku nic już nie możemy dla niej zrobić.

Lisa jest wysterylizowana, zaszczepiona, może mieszkać z innymi psami (bez problemu dogaduje się z wiekszymi psami w boksie), stosunku do kotów i mniejszych żyjątek niestety nie znamy.

Prosimy o szansę dla niej. Ona po prostu nie wie jeszcze, że życie potrafi być inne, szczęśliwe, a człowiek nie jest znów taki zły.

Kontakt w jej sprawie: 601245643 (w godz. 10.00-20.00).

 

Alis jest podopieczną schroniska w Busku-Zdroju.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji