Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Ami

e5pp3s
Pupilove.pl

AMI to ok. 12-14 letnia sunia w typie amstaffa – niedużego molosa, która szuka domu na jesień życia. Ami przebywa pod opieką Fundacji AST i liczy, że los się jeszcze do niej uśmiechnie i trafi do adopcji.

Ami jest bardzo grzecznym psem, domowym, miejskim. Nie wykazuje cech lękliwości, czy agresji. Jest grzeczna, stabilna, normalna. Jest nauczona życia w mieszkaniu w bloku. Grzecznie zostaje na 8h jak ludź idzie do pracy, nie szczeka, nie załatwia się w domu, a po prostu śpi.

Do ludzi Ami jest kochana. Nie ma agresji. Mieszkała kilka lat w domu z dziećmi. Kontakt z człowiekiem sprawia jej ogromną przyjemność.

Zalecamy dla niej dom bez innych zwierząt, bo z tymi sunia się średnio dogaduje. Na dworze jest dobrze, ale w domu już gorzej.

Ami jest starszą sunią, ma problemy z wchodzeniem po schodach, szukamy dla niej więc domu z ogródkiem lub mieszkania w bloku z dostępem do windy lub np. na parterze.

Ami obecnie przebywa w Świdniku. Domu szukamy dla niej w całej Polsce.

Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018 lub adopcje@fundacja-ast.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji