Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Amigo

1451588_459897147454257_2061267048_n
Pupilove.pl

Amigo błąkał się bez celu o głodzie i chłodzie. Przytulisko to nie hotel, nie ma tu luksusów, ale mały dostał swoją budkę i pełną miseczkę.

Amigo bardzo tęskni za ludźmi, ale widać po nim, że traci już nadzieję na lepszy los. Nieśmiało machając ogonkiem prosi o zwrócenie na siebie uwagi. Gdy poczuje dotyk ludzkiej reki na pysiu mruży oczka z rozkoszy. Ten psiak potrzebuje człowieka jak powietrza!

Na smyczy jakoś sobie radzi, ciągle się uczy, a wiadomo, że o naukę w takim miejscu jak schronisko trudno… Jest jednak bardzo pilnym uczniem!

Amigo to psiak który z pewnością niejedno w życiu przeszedł. Los go nie oszczędzał. Szukamy mu domku, w którym odnajdzie szczęście i spokój. Jego nowi opiekunowie muszą podarować mu nie tylko miłość ale i bezpieczeństwo.

Z pewnością poradziłby sobie w mieszkaniu – jest pojętny i szybko nauczyłby się zachowywać czystość.

Prosimy, daj dom naszemu Amigo. Jest malutki, waży około 9-10 kg, w średnim wieku. Z pewnością znajdziesz u siebie miejsce dla tego okruszka!

Kontakt: 601 245 643

 

Schronisko dla psów z całej Polski – psy do adopcji

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji