Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Amigo

amigo_06
Pupilove.pl

AMIGO … pies, który miał naprawdę pieskie życie.

AMIGO to około 8-9 letni bardzo spokojny, potulny psiak pomimo swoich dość dużych rozmiarów jest delikatny i łagodny. Kocha dzieci, przy których czuje się pewniej. Dogaduje się z kotami.
Spacer z nim to sama przyjemność. Nie ciągnie na smyczy, po spacerze czeka spokojnie na zdjęcie obroży.
Jest zdrowy, został zaszczepiony, wykastrowany i zaczipowany. Jest całkowicie gotowy do adopcji.

To dostojny, piękny psiak o błyszczącej sierści (teraz wymaga kąpieli). Jest dość duży (waży około 30 kg), czarny … ale czarne jest piękne.

Obecnie przebywa w schronisku i bardzo źle znosi w nim pobyt. Stał się osowiały, ożywia się tylko przy pracownikach, ale oni przy tylu psach nie mają czasu na indywidualne zajmowanie się Amigo. a to naprawdę fajny pies i bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem.
Potrzebuje domu, najlepiej z ogródkiem, ale takiego, w którym spałby w domu … NIE w kojcu, NIE w budzie, NIE na łańcuchu !!!

Zawalczmy o lepszy los dla Amigo i nowy, dobry dom, ten pies już o wiele za dużo wycierpiał!
Bardzo proszę o pokazanie go znajomym, udostępnianie, porozwieszanie ogłoszeń, które można wydrukować z jednego ze zdjęć … wszystkie pomysły na to aby przybliżyć mu dom mile widziane!

Psiak przebywa w Schronisku Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych w Nowym Dworze Maz. Kontakt do opiekuna 795-845-242 lub

Joanna 695 345 500

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji