Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

APSIK vel APE

Apsik-pupilove

 

 

Spójrz na tego psa. Czy nie jest piękny? Masywne ciało, poczciwe spojrzenie – druga woda po Akicie amerykańskiej. A i charakter ma wyjątkowy. Kocha ludzi – całkowicie i bez reszty. Kontakt z opiekunem to dla niego największe szczęście. Uwielbia mizianie, czochranie za uchem i zuchwale upomina się o pieszczoty. Zabawy? O tak! To kolejna z ulubionych rozrywek apsika! Pomoczyć łapki w wodzie, powędrować na spacer, pomamlać jakąś fajną zabaweczkę  – tego ten kochany zwierzak nie odmawia nigdy!  Bez problemu dogaduje się z suczkami. Z psami (samcami) i kotami niestety nie – dlatego nie może mieszkać w ich towarzystwie. Jeśli podarujesz mu ciepły dom z ogrodem – Apsik będzie najszczęśliwszy na świecie! Fakt, Ape (bo i tak na niego mówimy) ma ponad 10 lat. Dzięki temu jest wyjątkowy! Kochany, mądry, ułożony, spokojny. Pokochasz go w jesieni jego życia?

Apsik mieszka w hoteliku pod Raciborzem. Nie oddamy go do kojca, budy, ani na podwórko. Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta i umowa)

kontakt:

tel: 504000424

e-mail: fundacja@zwierzecapolana.org

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji