Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Ares

psy-do-adopcji-pupilove-aresik-kochany-milylagodny-psiak-adopcja-zwierzeta

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Ares to niezbyt duży, bardzo przyjazny i wesoły pies. Jest pełen pozytywnej energii, skierowanej przede wszystkim na człowieka.
Długo czeka, a nikt nawet o niego nie pyta… Pies znacznie posmutniał. Nie odnajduje się w schronisku, w którym spędził już tak wiele miesięcy.
Ares jest psem, który cały czas się na swój sposób uśmiecha. Piesek dobrze dogaduje się z innymi psami, ale nie pozwoli się zdominować.
Ares ładnie spaceruje na smyczy. Nie szarpie, nie wyrywa się i nie ciągnie. Bez problemu można u niego wykonywać zabiegi pielęgnacyjne.
Ares waży około 12-14kg, jest średniego wzrostu. Pies ma około 5 lat. Pies nadaje się do dzieci.
Pies ma komplet szczepień, jest zdrowy. Psiak ma komplet szczepień, jest zdrowy. Został odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi. Przed adopcją zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli w naszym schronisku znajdą Państwo jakiegoś pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem psa do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w okolicy Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Nie wydajemy zwierząt na łańcuch.

Kontakt 793 993 779

pupilove.pl psy do adopcji

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji