Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Ares

fb_img_14746278998241
Pupilove.pl

Ares to dostojny piękny psiak, ma około 2 lata. Został odebrany interwencyjnie rodzinie, która naużywała alkoholu. Po mieszkaniu poruszał się w kagańcu. Zamykano go na kilka dni na balkonie bez wody i jedzenia (także w kagańcu), był bity. Kiedy do nas traił był bardzo wystraszony, ciężko było nawiązać z nim kontakt, bał się dotyku człowieka reagowal lekką agresją (warczeniem i szczekaniem). Tolerował mężczyzn, jednak do kobiet miał duuże uprzedzenie.

Teraz Ares to wspaniały pies który kocha wszystkich (których oczywiście zna), bo z obcymi nie jest tak kolorowo, ale wiadomo kwestia przyzwyczajenia do nowej rodziny 🙂 Chętnie chodzi na spacery, dogaduje się z psami płci przeciwnej, jednak z samcami rywalizuje. Kotów nie toleruje.

Ares jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony przeciwko wściekliźnie i chorobom wirusowym oraz wykastrowany.

Szukamy odpowiedzialnego domu, gdzie Ares będzie miał ogrodzoną posesje do dyspozycji. Jego szczekanie jest bardzo donośne, które odstrasza wszystkich. Jego właściciel powinien być stanowczy, a najlepiej gdyby miał doświadczenie z psami.

Obejmuje wizyta przed i po – adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji 512-389-983. Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt.


 

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji