Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Ari

12190973_1639485539643915_8953151970393533559_n

Ari, to schroniskowa weteranka, przebywa w nim od 2008 roku…dlaczego? Może dlatego, że Ari w początkowej fazie nie szuka kontaktu z przewodnikiem…może dlatego, że na jej zainteresowanie trzeba sobie zasłużyć? Ari dała się poznać, jako fantastyczna sunia, dlatego, że takie psy najbardziej zapadają w serce, takie, które otwierają się wtedy, kiedy stwierdzą, że człowiek na drugim końcu smyczy zasłużył sobie na jej zainteresowanie, buziaka i MIŁOŚĆ! Ari może zamieszkać z innym psem, przy doświadczonym przewodniku. Ari zdała też pozytywnie egzamin w kontaktach z dziećmi. Ari ma jednak pewien “mankament” – lubi mieć coś w pyszczku w trakcie spaceru. Na pierwszy ogień idzie smycz ale jak dostanie jakąkolwiek zabawkę, może ją nieść szczęśliwa przez cały spacer. Ari nie przejawia jakiejkolwiek agresji w stosunku do człowieka.
Dla suni szukamy odpowiedzialnego domu, znającego specyfikę rasy, takiego kochającego i takiego na zawsze.
Sunia jest już zaszczepiona, zachipowana, wysterylizowana i gotowa do adopcji.

Kontakt w sprawie adopcji: Iza 796 498 535

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, skontaktuj się ze schroniskiem, wymagany jest co najmniej 3-krotny spacer z wybranym psem w towarzystwie opiekuna, wolontariusza.
Schronisko podejmuje ostateczną decyzje o wyborze adoptującego.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji