Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Asza

image

ASZA – jest kolejnym psem, który urzeka spojrzeniem. W ogóle bardzo ładna z niej suka, w nietypowym, dymnym kolorze i z pięknymi, bursztynowymi oczami (mniejsza od owczarka, choć go przypomina). Bardzo spokojna i zrównoważona. Niestety, zarazem jest dość mocno wystraszona: musiało jej chyba wcześniejsze życie dać w kość – i teraz to schroniskowe też. Bała się złapania i wyprowadzenia do zdjęć. Bała się też powrotu do kojca, jakby nie czuła tam się bezpiecznie i jakby chciała przedłużyć, na ile się da, tę chwilę “poza”. Nie uciekała od człowieka, ale też nie szukała jakoś desperacko u niego ratunku. Może nie nauczyła się przyklejania, przytulania i co tam jeszcze, a może jest tak rozczarowana i zmęczona życiem, że nie wierzy, że na pstryknięcie może się ono odmienić? – takie odniosłyśmy wrażenie.
Ma mądre oczy, jest zapewne mądrą suką. Tylko czy znajdzie się ktoś, kto w to uwierzy?
Asza ma ok. 4 lat.
KOJEC: XIV – 25
uwaga: w schronisku będzie identyfikowana bez numeru
Pies przebywa w Radysach.

Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-713-343
Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)
POMAGAMY W TRANSPORCIE

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji