Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

AXEL

axel1

AXEL – starszy psiak szuka domu

Axel to starszy psiak. Trafił do schroniska w największe mrozy. Utykał na przednią łapkę. Głody, przemarznięty, zaczynał tracić nadzieję. Axel przebywa w schronisku od ponad 4 lata. Mieszka w małym boksie i to całkiem sam. Jest to wina niestety jego charakteru, ponieważ Axel nie toleruje ani psów ani suk. Axel jest samotnym, dużym psiakiem i dodatkowo ma swoje lata co oczywiście utrudnia jego adopcję. Axel ma jednak wiele zalet. Kocha ludzi i potrafi odwdzięczyć się za każde pogłaskanie, przytulenia, za miseczkę dobrego mięska albo smakołyk. To wyjątkowo czysty psiak. Nie chce załatwiać się w swoim boksie, dlatego też tak bardzo czeka na każdy spacer, nawet najkrótszy.

Axel nie ma szczęścia do adopcji. Nikt o niego nie pytał, nie dzwonił, nikt się nim nie interesował. Axel byłby świetnym gospodarzem na swoim podwórku, ale byłby też wspaniałym towarzyszem długich wędrówek, zabaw w ogrodzie … marzy nam się dom z ogrodem dla Axela i ludzie, którzy pokochają go takiego jakim jest. Może ktoś, kiedyś da szansę Axelowi?

AXEL przebywa w schronisku w Skierniewicach.

Kontakt: Małgosia 691129389

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji