Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Azaja

18
Pupilove.pl

Azaja, zadbana suczka HUSKY porzucona jak zbędna rzecz…

AZAJA, około 7 letnia sunia porzucona po wielu latach jak zbyteczny balast :/
W jednej chwili zawalił się suni cały świat. Brutalna rzeczywistość i betonowy boks. Rozpacz Azai jest ogromna. Zwinięta w kłębek w najciemniejszym kąciku boksu nie jadła, nie piła nie ruszała się. Nie chce naszego dotyku, pocieszenia. Nie chce dać się przytulić ani pogłaskać.. :/ Gdy odchodzimy słyszymy jej przeraźliwe i przejmujące wycie. Jak Azaja wyje milkną psy w schronisku. Nastaje cisza i tylko słychać jej przejmujący płacz…..
Nie jest młoda, nie jest puchatą kulką do przytulenia, ale jest mocno skrzywdzoną sunia potrzebującą rozpaczliwie domu, który pokaże jej, że człowiek to nie tylko potwór…..
Azaja w boksie nie jest przyjacielska do innych psów. Stosunku do kotów nie znamy. Nie wykazuje agresji, ale jest bardzo ostrożna w relacjach z człowiekiem. Ma bardzo ładną zadbaną i mięciutką sierść i bielutkie ząbki.
Może wśród Was znajdzie się ktoś kogo serce historia suni poruszy. Czekamy z nadzieją, że uda się nam odmienić los Azai i znaleźć jej nowy kochający dom….
Azja przebywa w Jeleniej Górze

kontakt w spawie adopcji
Maja 607-524-509, maja@fundacja-polnocniaki.pl lub nasz pv

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji