Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

AZJA

dsc_27
Pupilove.pl

Historia smutna jakich wielu. Azja została znaleziona na pewnej posesji pod uciętym dachem samochodu gdzie się ukryła by urodzić swoje dzieci. Azja miała wtedy mocno zaciśnięty sznurek, który pozostawił rany na szyi. Prawdopodobnie na tym sznurku została gdzieś przywiązana, a sznurek przegryzła by się uwolnić.
Dlaczego Chrumka? Ponieważ gdy Azula się cieszy całym swoim małym ciałkiem (waga: ok. 20 kilo), zaczyna także chrumkać 😛.
Jaka jest Azja? Pomimo doznanego zła, Azja ponownie zaufała choć wiele ją to kosztowało. Azulka jest jednym wielkim zbiorem lęków. W DT, którym przebywa nauczyła się pięknie wchodzić do domu gdzie czuje się już bardzo swobodnie, nauczyła się chodzić na smyczy (w obecności reszty stada), nauczyła się nie bać wszelkich ruchów człowieka. Natomiast każda nowość wzbudza w niej potworne lęki, które z trudem pokonuje. Jazda samochodem, nowe spacerowe miejsce… Azja nieruchomieje… 🙁.
Jaka jest Azja w stosunku do człowieka? Potrzebuje czasu by poznać i zaufać ale ten czas jest coraz krótszy 🙂. Szybciej swobodnie czuje się przy kobietach. Jak już zaufa to staje się wielkim przytulasem <3. Nie polecana do domu z małymi dziećmi ponieważ Azja w zabawie bywa “mało” delikatna i lubi “szczypać”.
A w stosunku do innych psów? Raczej z tych bardzo uległych ale przy dominujących psach. Jeśli chodzi o inne uległe psy to potrafi je przegonić, a szczególnie gdy uzna, że dane miejsce lub rzecz jest jej.
Azja jest małym wulkanem energii i łobuziarą. Gdy się nudzi wiele różnych rzeczy może spotkać jej ząbki 😛. Z Azją nigdy nie jest nudno. A tu coś pokopie, a tu coś “ukradnie”, a tu uszczypnie 🙂. Pomysłów na życie ma wiele 🙂.
Azja została oceniona na ok. 2 lata, ale zachowuje się często jak szczeniak 🙂.
Dziewczyna została już wysterylizowana i przebywa w DT pod Sieradzem.
Więcej szczegółów o Azji: 667 620 275
W sprawie jej adopcji: 790 490 333

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji