Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Azorek-schronisko-psy-do-adopcji

image-89

Azorek był szczęśliwym psiakiem, kochał i był kochany. Niestety ukochana Pani zmarła, psiakowi runął cały świat. Rodzina niezainteresowana opieką nad psią sierotką pozbyła się problemu… Oddany pod opiekę naszej fundacji próbuje na nowo odzyskać grunt pod łapkami.

Jest już staruszkiem, ma ponad 10 lat. Na jesień życia spotkała go wielka tragedia, serduszko pękło na milion kawałeczków. Azorek potrzebuje spokojnego, cichego domu, w którym nowa rodzina pokocha go całym sercem. Ten psiak nikomu nie zrobi krzywdy, jest spokojny i bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem. Jest maleńki i z pewnością zmieści się w każdym, nawet najmniejszym mieszkanku. Marzy o kawałeczku podłogi z własnym kocykiem i miseczką.

Jest naprawdę malutkim pieskiem, ma urocze, oklapnięte uszko, które całkiem skradło serca wolontariuszy. Nie sposób nie pokochać tak słodkiego seniorka!

Ten uroczy maluszek w podzięce odpłaci się wiernością i przywiązaniem.

Azorek w nowym domku mógłby zamieszkać z innymi psiakami. Zna smyczkę, w mieszkaniu przeważnie zachowuje czystość. Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany.

Przebywa pod opieką Fundacji Opieki Nad Zwierzętami Bezdomnymi PRZYTULISKO w Busku-Zdroju, ale nie rezygnuj z jego adopcji tylko dlatego, że mieszkasz daleko. Zadzwoń mimo wszystko, a razem zastanowimy się jak dowieźć go do Ciebie.

Adopcja psa

Prosimy o kontakt w godzinach 10-20 pod numer 601 245 643

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji