Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Bafi

23
Pupilove.pl

Senior Bafik, skazany na dożywocie w schronisku? Uratuj go!

Kiedyś miał dom i swojego opiekuna,ale jego opiekun musiał wyjechać do pracy poza teren naszego kraju i 11-letni Bafi, który był zawsze psem domowym trafił do schroniska. Bafi jest amstaffem.Jego wiek i rasa powodują ,że ma małe szanse na adopcję.
Czy Bafi jest skazany dożywotnio na schronisko?
Jak wszystkie psiaki był przerażony schroniskiem,warczał,pokazywał zęby i nie próbował nawiązać kontaktu z wolontariuszami. Siadaliśmy czasami obok jego boksu i próbowaliśmy wzajemnie poznawać się. Bafi uważnie obserwował co dzieje się w schronisku i powoli nabierał do nas zaufania. Okazał się kochanym,starszym panem, który uwielbia pieszoty. Kocha długie spacery, po których ciągle mu mało i nie chce wracać do boksu.. Jest łagodny wobec innych suczek oraz psiaków swojej płci. Bez problemu toleruje koty.
Pojawiła się przed nim szansa na lepsze jutro, ale była to nieprzemyślana adopcja. Bafi pojechał do nowego domu, po czym tego samego dnia wrócił. Smutny znów nie wychodził z budy.
BŁAGAMY o POMOC w znalezieniu domu dla seniora Bafika!

Kontakt w sprawie adopcji: 604 10 11 65 lub 508 911 774 oraz m.gorzynska@wp.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji