Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Balbina

13403774_1805645222990453_308662400747935122_o
Pupilove.pl

Kochani pito – i amstafolubni, apelujemy do Was o najlepszy z możliwych dom dla Balbiny: Ta piękna, bardzo łagodna, zdrowa, czteroletnia Sunia w type pit bulla wciąż jeszcze za kratami Schroniska w Chojnicach – już trzeci miesiąc żyje bez swojego Człowieka. Całymi dniami leży pod kratą i czeka… Ożywia się z nadzieją na widok ludzi…
Przez ten czas zdążyliśmy Ją dość dobrze poznać: jest bardzo żywiołowa, ale regularne spacery sprawiają, że się wycisza. Bardzo wpatrzona w pracowników i wolontariuszy obdarowuje ich na powitanie swoimi zabawkami, oczekuje dotyku, przytulania – najchętniej leżałaby wciąż wszystkimi „kołami do góry” i poddawała się drapaniu brzusia! Szybko i chętnie się uczy, więc każdy spacer przynosi coś nowego: a to aportowanie piłki, a to pozostawanie na miejscu. Wyprowadzona z kojca – po kilku susach – uspokaja się i grzecznie wędruje przy nodze. W trakcie spacerów nie zwraca uwagi na przechodzących ludzi (w tym także na dzieci), na zwierzęta, na samochody, rowery.
Kilka osób pytało o Balbinę, ale zniechęciły się na myśl o… dwóch – trzech spacerach pod okiem pracowników Schroniska czy wolontariuszy… Dlaczego? Jak można zrezygnować, nie chcąc nawet spojrzeć Balbi w oczy?
Wierzymy, że jest gdzieś mądry, poważny Człowiek, którego serce zabije mocniej, gdy zobaczy Balbinę. Sunia pokocha bezgranicznie, tym bardziej, że miała dom, w którym żyła spokojnie, okazując wierność i przywiązanie, ale Jej Człowiek zachorował i już nie może się opiekować tą piękną Pannicą. Balbi potrzebuje stabilizacji. Nie chce już tęsknić… Pozwala na wszystkie zabiegi pielęgnacyjne, a wizyty u weterynarza wręcz uwielbia!
Idealnie zachowuje się w samochodzie, więc możliwa adopcja na drugi koniec Polski .
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, odbycie dwóch – trzech wspólnych spacerów, pozytywna ocena procesu adopcyjnego. Możliwa wizyta przedadopcyjna, a także dowiezienie Balbiny do przygotowanego i pozytywnie zaopiniowanego domu. Stosunek Balbiny do dzieci, psów i kotów nie jest znany.

Kontakt w sprawie adopcji – Magda – 790331001

 

www.pupilove.pl schronisko psy do adopcji z całej polski

psy do adopcji schronisko

schronisko

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji