Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

BALBINA

zzps-47

BALBINA

Smukła, biszkoptowa, odlotowa! Prześliczna panienka o oczkach jak czarne kamyczki. Nieprzeciętnej urody i wyjątkowego charakteru. Bo z jednej strony ufna i uległa. Z radością rozłoży się przed Tobą do góry kołami, żebyś mógł pomiziać ją po podwoziu. Z drugiej nieprzewidywalna i niepewna siebie. Zdarzało jej się zaraz po zabiegach masujących uszczypnąć ludzia w pośladek. Tak kontrolnie, żeby wiedział że jest czujna. Jeśli jakiś psiak przesadzi w zalotach, cupnie go w nochal i tyle. Nie jakoś mocno, tylko na wszelki wypadek. Wredna – powiesz, ale nie będziesz miał racji. Bo BALBINKA swoje w życiu przeszła, chociaż ma zaledwie 3 lata. Jej zachowanie wynika z zaprzeszłych doświadczeń i przy odrobinie cierpliwości ulegnie zmianie tak wielkiej, że dziewczynka zszokuje Cię swoją słodyczą. Chociaż laska ma figurę modelki, daleko jej do ganiających szybciej od wiatru czterołapów. Jest raczej średnio aktywnym psem. Kocha wylegiwać się na kanapie i delektować wszechobecnym spokojem. Na spacerach też specjalnie nie szaleje.

Balbinka to fajna psia. Szuka ciepłego domku bez dzieci, z ludźmi raczej w średnim wieku, potrafiącymi okazać zrozumienie i cierpliwość, ale nie ciućkającymi do podopiecznego. Czułość – tak, czułostkowość – nie. Dzięki takiemu nastawieniu ta ślicznotka poczuje się bezpiecznie i pokocha – szczerze, całym sercem i bez opamiętania.

Sunia mieszka w okolicach Raciborza. Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta i umowa)

kontakt

724425008

fundacja@zwierzecapolana.org

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji