Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Baldi

152
Pupilove.pl

Baldi, niewielki, pozytywny psiak szuka domu!

Baldi 4 letni piesek z krzywymi łapkami, czyli reformą kątową kości przedramienia obustronną. Jego wadę można zoperować, jednak w warunkach jakich jest nie ma szans na operację i rehabilitację. Baldi bardzo dobrze sobie radzi na tych łapkach, nawet nie wie że jest przez to innym psem. Jest bardzo energiczny, chętny do współpracy, bardzo pozytywnie nastawiony do życia, do ludzi. Balduś jest małym psem do połowy łydki waży około 15 kg, z głową owczarka i sylwetką kundelka. Nie miał łatwego życia, trafił do przytuliska z biletem do ciężkiego schroniska. I tu uratowały go jego łapki, w obawie że sobie tam nie poradzi został zabrany przez dobrą duszę do hotelu dla bezdomnych zwierząt, potem wszyscy zapomnieli o jego istnieniu. I tak siedzi w kojcu już dwa lata bez szansy na dom.
Marzymy o tym żeby ktoś adoptował tego fajnego psiaka, pełnego energii i wiary w ludzi, On z pewnością to doceni i będzie najwierniejszym przyjacielem pod słońcem. Czy znajdzie się ktoś kto będzie chciał takiego psa? Kto nie będzie się wstydził jego niepełnosprawności?
Fundacja pomoże finansowo w razie konieczności operacji, jednak aby pomóc temu psu potrzebny jest człowiek, który zaopiekuje się nim na dobre i na złe.
Baldi nie toleruje innych psów więc w domu musi być jedynakiem.

Proszę o kontakt po godzinie 16
665-158-238
507 415 468

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji