Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Bary

140
Pupilove.pl

Bary, wspaniały kudłacz kochający człowieka, wyjątkowy pies

Bary- to wyjątkowy pies. Ma ok 6 lat i ogrom złych doświadczeń. Niesamowite jest to, że nadal kocha człowieka. Trafił do schroniska z ranami na pysku, bliznami na nosie, z opuchniętą moszną i kulawą łapą, ze śrutem w ciele! Jego sierść zbita była i filc, pod którym zbierała się ropa. Dziś Bary po zabiegach i leczeniu wygląda dużo lepiej, jest już wykastrowany i zachipowany. Prowadzimy konsultacje odnośnie łapki. Bary jest już po konsultacji ortopedycznej i ma szansę na operację złamanej tylnej łapy w klinice w Gdańsku, jednak po operacji będzie wymagał specjalistycznej rehabilitacji i opieki w warunkach domowych. Bary swoim cudownych charakterem i wyglądem zbliżonym do Leonbergera skradł serca wielu wolontariuszy, dlatego też zorganizowano zbiórki pieniędzy na jego leczenie i rehabilitację. Osoba, która podejmie się opieki nie będzie ponosić kosztów jego leczenia. Prosimy o dom tymczasowy lub stały dla tego cudownego psa.
Bardzo zależy nam na szybkim znalezieniu domku dla Barego, ponieważ pobyt w schronisku źle wpływa na jego psychikę, po każdym spacerku nie chce wracać do boksu. To naprawdę przykre uczucie, gdy wnosimy go tam siłą,bez domku także nie będzie możliwe podjęcie się operacji ani rehabilitacji. prosimy pomóżcie.

Kontakt w sprawie Barego pod nr telefonu 502 732 325

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji