Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Bary

180
Pupilove.pl

Młody Bary, sympatyczny, wesoły pies do pokochania

BARY, to młody psiak wyglądem troszkę przypominający owczarka. Bary jest bardzo sympatycznym pieskiem. Widział nas pierwszy raz i nie wykazywał żadnej agresji. Chciał się bawić, zaczepiał nas merdając ogonkiem, skakał z radości. Jest trochę szalony, na pewno wymaga pracy jeśli chodzi o podstawowe maniery, ale co się dziwić jeśli mieszka na łańcuchu. Przynajmniej na początek potrzebuje stanowczego i silnego opiekuna do wychodzenia na spacerki. Najlepszy byłby dla niego dom z ogrodem. Może też zamieszkać w bloku pod warunkiem, że nowa rodzina adopcyjna jest aktywna, zapewni mu dużo ruchu i spacerów 🙂 Bary nie nadaje się do domu, w którym jest inny pies lub kot, ponieważ nie za bardzo je toleruje. Obecnie przebywa na terenie gminy Darłowo.

Istnieje możliwość transportu do innych miejscowości. Obowiązuje podpisanie umowy ze Stowarzyszeniem “My 3, koty i psy”.

Więcej informacji i szczegółów telefonicznie.
Tel. 608 601 036
Tel. 510 538 560

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji