Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Beniamin-schronisko-psy-do-adopcji

012016a_1580-2

Smutny jest los bezdomnych psiaków, oj smutny…
Beniamin jeszcze nie zdążył się urodzić, a już był przez człowieka niechciany, niekochany i porzucony. Jako maleńki szczeniaczek trafił z mamą za kraty… gdzie już o 5 lat czeka na ratunek, który jakoś nie może nadejść…

To cudowne, niezwykle radosne i pocieszne stworzonko to prawdziwy skarb. Nie sposób przejść obojętnie obok jego wirującego ogonka i uśmiechu na pyszczku. Zawsze skory do zabawy, tulenia, turlania po pachnącej trawce zdawał się nie okazywać rozpaczy i smutku. Ale zimna buda, miska dzielona na wiele głodnych psich brzuszków to jedyne co na co dzień ma nasz Beniamin. Zasługuje na ciepłe posłanko, na troskliwe ramiona opiekuna, który pokocha i przytuli do serca.

Beniamin zasiedział się w schronisku za długo… już 5 lat czeka, tęsknie wypatrując zza krat dobrego człowieka. To przecież nie jego wina, że urodził się na okrutnym ludzkim świecie.

Beniamin to cudowny psiak, i coraz częściej widzimy jego pełne tęsknoty oczy. W schronisku mimo wielu psiaków obok jest bardzo samotny. Nie potrafi żyć bez człowieka.

Beniamin nie zawsze ma dobry kontakt z innymi samcami, z suczkami lepiej się dogaduje. Na smyczy spaceruje chętnie i jest ulubieńcem odwiedzających schronisko wolontariuszy.

Szukamy dla niego domu przede wszystkim ciepłego i bezpiecznego, pełnego troskliwych i dobrych ludzi, dla których spacer ze schroniskowym burkiem u nogi to powód do dumy i radości.

Daj szansę psiakowi, który powoli traci nadzieję…

Jest zaszczepiony, regularnie odrobaczany, od dawna gotowy do adopcji.
Mieszka w Przytulisku w Busku-Zdroju, ale prosimy, nie rezygnuj z jego adopcji tylko dlatego, że mieszkasz daleko. Zadzwoń do nas mimo wszystko, a razem zastanowimy się jak dowieźć go do Ciebie.

Spójrz jak wiele radości Beniamin czerpie z kontaktu z człowiekiem: https://www.youtube.com/watch?v=w0CFhvtoc_8

Zasługuje na coś więcej niż ciasny, schroniskowy, brudny kojec… Kontakt: 601245643.

 

Psy do adopcji

z pupilove.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji