Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Benio

11393253_724708557639780_3318229100403211648_n
Pupilove.pl

Benio jest pięknym seniorem, bardzo skrzywdzonym fizycznie i psychicznie przez poprzedniego opiekuna. Trafił do schroniska zeszłej zimy w stanie fatalnym – miał skołtunione resztki futra, wyłysiałe placki na skórze, był wychudzony, miał anemię i cierpiał z bólu stawów. Minął rok, pies odżył, został odkarmiony i zaleczony, ale schronisko to fatalne miejsce dla psa, który potrzebuje przestrzeni. Benek najlepiej czułby się mieszkając w dużym ogrodzie, mając jednocześnie zapewnione długie spacery, które uwielbia.

Benuś nie jest psem dla każdego, potrzebuje opieki osoby doświadczonej, wymaga bowiem konsekwentnego prowadzenia. Ma silny instynkt terytorialny, będzie świetnym obrońcą, ale nie toleruje innych zwierząt i nie nadaje się do domu z dziećmi.

Prosimy, przemyśl decyzję o adopcji po stokroć. Bez odpowiednich kompetencji łatwo jest wyrządzić krzywdę sobie i psu.

Warunkiem adopcji w naszym schronisku jest zgoda potencjalnego opiekuna na przeprowadzenie przez nas wizyty przed adopcyjnej oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji: 601 245 643 (w godz. 10-20).

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji