Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Bercik

bn-2

A to jest nasz superpies Bercik!

Naprawdę wyjątkowy z niego gość. Na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale ma mnóstwo zalet. Spokojny, posłuszny, zachwyca karnością – sztukę chodzenia na smyczy opanował do perfekcji. Na spacerach lubi pohasać, zwłaszcza z suczkami, ale nie w głowie mu psie awantury ani zaczepki, o nie. Potrafi dogadać się z przedstawicielami innych gatunków, zamieszka równie chętnie w bloku, jak i w domu z ogrodem. Nie sprawia nieprzyjemnych niespodzianek, nie brudzi, nie niszczy – no ideał po prostu. A najważniejsze, że ogromnym uczuciem darzy dzieci! Tak, to prawdziwie rodzinny pies, którego pokocha każdy z domowników.

Początkowo może bać się nowych osób, zwłaszcza mężczyzn, ale szybko się oswaja.

Stateczny, rozsądny i wesoły. Lubi się bawić, lubi się też powylegiwać. Czeka w okolicach Raciborza. Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 9 -17 pod nr 695-100-030. Pozostałe dni i godziny – kontakt mailowy:zwierzecapolana@gmail.com.

Obowiązuje procedura adopcyjna -ankieta i umowa.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji