Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Bercik

basa-5

Na pierwszy rzut oka niepozorny, zwykł kundel…nic bardziej mylnego! Sześcioletni Bercik to inteligentny, rozsądny i posłuszny jegomość, którego można w skrócie opisać jako “psa rodzinnego”. Jest spokojny, choć na spacerach lubi pohasać, zwłaszcza z suczkami – ale żadne zaczepki czy psie awantury mu nie w głowie. Karny – sztukę chodzenia na smyczy opanował do perfekcji, będzie umiał zachować się zarówno w mieszkaniu, jak i w domu z ogrodem. Może mieszkać z przedstawicielami innych gatunków, a świetnie byłoby, gdyby zamieszkał z lubiącą zabawy suczką. Nie sprawia nieprzyjemnych niespodzianek, nie niszczy, nie brudzi…To wielki pieszczoch, kochający ludzi, a zwłaszcza dzieci. Tak, Bercik darzy młode pokolenie ogromnym uczuciem.

Zabawny, łagodny, choć na początku może bać się nowych osób, zwłaszcza mężczyzn. Szybko jednak się oswaja, a wtedy potrafi zachwycić każdego.

Czeka w okolicach Raciborza. Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 17 pod nr 695-100-030. Pozostałe dni i godziny – kontakt mailowy: zwierzecapolana@gmail.com.

Obowiązuje procedura adopcyjna – ankieta i umowa.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji