Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Bercik

bercik-11

Bercik to pies wyjątkowy, choć na pierwszy rzut oka niczym się wyróżnia.

Ma ok. 8 lat, jest spokojnym, rozsądnym i dobrze wychowanym dżentelmenem, który potrafi się odnaleźć zarówno w mieszkaniu, jak i w domu z ogrodem. Chętnie zamieszka z lubiącą zabawy suczką, ale może mieszkać również z przedstawicielami innych gatunków, bo w tym psie nie ma śladu agresji. Na spacerach lubi pohasać, owszem, ale ani mu w głowie jakieś awantury. Sztukę chodzenia na smyczy opanował do perfekcji, w domu przestrzega zasad – nie brudzi, nie niszczy, nie sprawia nieprzyjemnych niespodzianek.

Co najważniejsze – ten wielki pieszczoch, uwielbiający kontakt z człowiekiem wyjątkowo kocha dzieci! Dlatego polecamy go śmiało jako kolejnego członka Rodziny!

Zabawny, grzeczny, łagodny pies. Na początku może trochę bać się nowych osób, zwłaszcza mężczyzn, ale szybko się oswaja i jest w stanie zachwycić każdego.

Czeka w okolicach Raciborza. Kontakt telefoniczny pod nr 695-100-030 w godz. 9 -17 od poniedziałku do piątku. Pozostałe dni i godziny – kontakt mailowy:zwierzecapolana@gmail.com.

Obowiązuje procedura adopcyjna – ankieta i umowa.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji