Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Bercik

358075459_2_644x461_bercik-madry-rodzinny-pies-do-adopcji-dodaj-zdjecia

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Jak wygląda psia miłość? O właśnie tak! Spój na zdjęcia. Zwykły, niby pospolity kundelek, a tak naprawdę super pies! BERCIK. Ma 6 lat. Część z nich nie była łatwa. Dlatego wobec obcych – zwłaszcza mężczyzn – jest nieufny. Ale kiedy zrozumie, że człowiek nie chce go skrzywdzić, zaczyna się otwierać. I wtedy można się w nim zakochać!!!
Bo Bercik jest wspaniały! Mądry, karny, posłuszny. Wpatrzony w człowieka, jak w obrazek.
Zrównoważony, ułożony. Nie ma wariackich pomysłów i z pewnością nie sprawi Ci niemiłych niespodzianek.
Pieszczoch i wierny przyjaciel. Kontakt z człowiekiem to dla niego frajda. Ale najwięcej radości sprawia mu obecność… dzieci! O tak! Wobec małoletnich ten psiak nie ma najmniejszych oporów! Kocha towarzystwo ludzkich latorośli i obdarza je bezbrzeżną miłością!! Dlatego jest idealnym przyjacielem Rodziny! No co, jak co, ale takie cuda nie zdarzają się często!
Na spacerach lubi pohasać – najchętniej z suczkami. Łagodny, nie znajduje frajdy w zaczepkach. Zero agresji, proszę Państwa!
Wie jak ważne jest posłuszeństwo. Sztukę chodzenia na smyczy opanował do perfekcji.
Bercik jest wspaniały. Może żyć z przedstawicielami innych gatunków, niezależnie od tego, czy zaproponujesz mu mieszkanie w bloku, czy dom z ogrodem. W przypadku tej drugiej możliwości idealnie by było, gdyby mógł mieć towarzystwo lubiącej zabawy psiej damy. O, takie to psie marzenie.
Co tu dużo mówić. Bercik jest niezwykły. Kundel – powiesz, ale jaki! Najlepszy i najmądrzejszy na świecie!
Pokochasz go?
Przebywa w hoteliku koło Raciborza. Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta i umowa).

Kontakt 695 100 030

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji