Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Berta

138
Pupilove.pl

Łagodna, wesoła, umiejąca zachować się w domu Berta do adopcji!

Berta od prawie roku mieszka w domu tymczasowym w woj. mazowieckim, jesteśmy gotowi pomóc w transporcie jeśli znajdzie się odpowiedni dom dla niej.
Berta ma ok. 5-6 lat, trafila do schroniska z pobliskiej wsi. Średnio sobie tam radziła, na początku była bardzo wystraszona i nie chciała wychodzić z boksu, ale szybko przekonała się do wolontariuszy i spacerów. Potem zmieniła boks, dzieliła go z 3 suniami. Wszystko było dobrze, dopóki nie pojawiła się sunia, która ją zaczęła podgryzać, Berta z powrotem trafiła do pojedynczego boksu. Potem znów mieszkała z suniami, żadna już jej nie dokuczała. Ale dokuczało jej coś innego, okropne mrozy, który sprawiły, że Berta miała odmrożenia. Do tego strasznie wychudła, schroniskowe jedzenie nie działało dobrze na jej układ trawienny. Na szczęście trafiła do super ludzi, którzy włożyli w nią dużo pracy.
Berta umie zachować się w mieszkaniu, nie brudzi, nie niszczy. Jest łagodna, wesoła i przyjacielska. Bawi się z dziećmi, z psami, z młodym amstaffem razem śpi. Na początku była trochę zazdrosna, ale dzięki pracy z behawiorystą udało się opanować ten problem.
Sunia ma aktualne szczepienia.
Warunkiem adopcji jest wizyta przedadpopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji
tel. 799 258 286 lub 574186683
e-mail: tpz.opoczno@gmail.com

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji