Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Bilet

12
Pupilove.pl

Młody Bilet, bezkonfliktowy, łagodny i grzeczny ANIOŁ adopcja

Bilet – to młody, około dwuletni, średniej wielkości psiak. Waży ok. 20 kg. Psiak bez cienia agresji, nieśmiały, ale po chwili sam domaga się uwagi i głaskania. Łagodny do dzieci, bezkonfliktowy wobec innych psów. Na koty nie został sprawdzony. Zachowuje czystość. To młody i pojętny pies, szybko się uczy. Jest pieszczochem jakich mało.
Bilet jest zaszczepiony na wściekliznę, wykastrowany oraz zaczipowany.
Obowiązuje wizyta przedadopcyjna oraz umowa adopcyjna. Bilet obecnie przebywa w hoteliku niedaleko Skierniewic, ale do dobrego domku zawiozę go w każdy zakątek Polski.
Nie zostanie wydany do budy ani na łańcuch. Bilet poszukuje rodziny, w której będzie kochany i rozpieszczany i będzie jej członkiem. Rodziny, która jest gotowa z nim pracować, kontynuować naukę i pokazać mu normalne psie szczęśliwe życie. Bilet zachowuje się czasem jak szczeniak, gotowy do zabawy, jakby nadrabiał stracony czas. Lubi zabawy, przytulanie i świeże powietrze. Wskazany dom z drugim psem, ale nie jest to warunek.

Kontakt w sprawie adopcji 667 151 607 (Agnieszka)
Więcej zdjęć i informacji o Bilecie na stronie:
https://www.facebook.com/events/649738145135232/

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji