Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Biszkopt

3.1
Pupilove.pl

Uwaga !! Adopcja bardzo pilna !!

Po trzech latach od adopcji,  traci dom malutki Biszkopt.  Szukamy dla niego PILNIE domu. Przyczyną zwrotu jest jego stosunek do malutkich dzieci.  Dziecko rzuciło się na szyję psa, a on ugryzł . Niestety, właścicielka nie ma czasu na pracę z psem, aby rozwiązać problem.  Biszkopt  akceptuje dziecko 7-10 lat, ale maluchów już niestety nie.  Biszkopt  ma obecnie ok. 6 lat, waży ok. 10-11 kg.   Jest psem zdrowym, zaszczepionym, wykastrowanym. Zachowuje czystość w domu , nie niszczy i nie piszczy.

Bardzo prosimy o DOM , ale też przemyślenie  i odpowiedzialność przy podejmowaniu decyzji.  Nasz mały szkrab przeszedł już zbyt wiele,  potrzebuje stabilizacji i miłości. Telefon podany w ogłoszeniu,  jest kontaktem do wolontariuszki, która szuka mu domu. Dlatego bardzo prosimy nie wysyłać obraźliwych SMS-ów i nie dzwonić  z oceną postępowania właścicielki.

Kontakt tylko w sprawie adopcji : 500-18-19-20

 

 

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji