Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Biszkopt

biszkopt4

BISZKOPT – dojrzały i bardzo kochany psiak szuka domu.

Biszkopt to psiak przypominający posturą charta – szczupły, wąska, całkiem długa kufa i masa energii do biegania:). Prawda jest jednak taka, że Biszkopt to kundelek, która ma już swoje lata. Psiak liczy ok 9-10 lat. Zęby ma bardzo zniszczone, kły dolnej szczęki to już zabytek. Mimo tego kiedy patrzy się na Biszkopta ma się wrażenie, że to młody psiak z wielkim apetytem na życie.

Biszkopt toleruje suczki. Na spacerach ciągnie, ale jest to wynikiem niewybiegania. Biszkopt potrafi nawiązać wspaniałą więź z człowiekiem. Psiak bardzo chętnie podaje łapkę, przytula się i wystawia brzuch do głaskania.

Biszkopt nie nadaje się na psa stróżującego, nie zostanie wydany do kojca. Szukamy dla niego warunków domowych i ludzi, którzy pokochają go całym sercem.

Biszkopta nie da się nie kochać. To psiak, który całym swoim ciałem zdaje się mówi: “Daj mi dom, pokochaj mnie, a ja będę ci wierny do końca życia”.

Biszkopt przebywa w schronisku w Skierniewicach.

Kontakt: 691129389 (Małgorzata)

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji