Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Karinka

212
Pupilove.pl

Karinka to około 9 letnia suczka w typie owczarka niemieckiego. W schronisku w Dyminach przebywa od sierpnia ubiegłego roku. Karinka od początku pobytu w schronisku miała problemy zdrowotne. Już po dwóch dniach w schronisku trafiła do kliniki weterynaryjnej na operację (podejrzenie wzdęcia żołądka). Okazało się, że miała cystę na jajniku. Karinka długo dochodziła do siebie. Następnie pojawiły się u niej problemy na tle pokarmowym, mimo dobranej diety nie przybierała na wadze. Karinka była poddana antybiotykoterapii, zmieniono również karmę. Od tego czasu miała zrobione kilka razy badania krwi, USG, badanie kału. Ostateczna diagnoza przeraziła nas wszystkich – Karinka ma nowotwór! zaatakował on nadnercze i wątrobę. Niestety Karince nie zostało już wiele dni… 🙁 Dostaje leki p. bólowe, leki na pobudzenie apetytu oraz suplementy wspomagające wątrobę. Naszym marzeniem jest to, aby Karinka przed odejściem zaznała ciepła domowego i miłości swojego własnego opiekuna. Jest ona bardzo przyjazna w stosunku do ludzi, nie toleruje natomiast innych zwierząt.

Jeżeli znajdzie się jakaś dobra duszyczka, która przygarnie Karinkę oczywiście nowy opiekun dostanie wszelkie wypisy, badania oraz zalecenia przygotowane przez dwa różne gabinety wet.

Kontakt w sprawie adopcji: 41-361-67-24 (od 8 do 16) oraz mailowo: schronisko.dyminy@wp.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji