Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Blejdzik młody, energiczny, duży, łagodny pies ADOPCJA

16
Pupilove.pl

Poszukujemy domu dla Blejda – super fajnego, wesołego, energicznego, ale przy tym posłusznego psiaka w wieku około 1 rok.
Psiak przybył do nas dość niedawno, niestety nikt go nie szuka :(.
Blejd jest energiczny, ale świetnie się z nim pracuje. Wykonuje polecenia, pięknie spaceruje na smyczy, chętnie biega z opiekunami.
To wspaniały, piękny, dorodny psiak, który na pewno sprawdzi się jako pies rodzinny i będzie świetnym kompanem całej rodziny.
Blejd jest duży; waży około 30 kg, może jeszcze troszkę nabrać masy ciała. Na pewno będzie potrzebował sporo ruchu, ale wybiegany będzie się świetnie odnajdywał w swojej nowej rodzinie. Do innych psów Blejd jest w porządku.
Rana na policzku to nie efekt walki – skaleczył się trzymając pyszczek pomiędzy prętami boksu :(, bardzo tęskni do ludzi…
Pies ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy.

Kontakt:
Iwona 793993779

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji