Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Blue

image

Blue jest niewielkim, ale za to bardzo energicznym psem, pełnym pozytywnej energii i radości z życia. Jego wiek został oceniony na około 2 lata. Jest bardzo ufny w stosunku do ludzi, kulturalnie zachowuje się w relacji z innymi psami. Blue zalicza się do niewielkich psów, będzie więc idealnym lokatorem każdego mieszkania i domu, niezależnie od metrażu. Chętnie spędzi z Tobą czas na spacerze po łące, równie chętnie pobawi się piłką, obejrzy film na kanapie i się poprzytula. Blue dostarczy Ci wiele radości i obdaruje Cię ładunkiem pozytywnych emocji. Chłopak w przeszłości stracił w nieznanych nam okolicznościach jedno oko, ale w pełni się do tego przystosował i dzisiaj bolesne zdarzenie jest już tylko wspomnieniem. Blue jest zdrowy, został odrobaczony, zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi oraz zaszczepiony. Szukamy dla niego kochającego domu stałego lub tymczasowego. Wierzymy, że mimo braku jednego oczka, znajdzie się ktoś, kto się zakocha w tym przeuroczym, radosnym psiaku.

Blue znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna. Blue nie zostanie wydany do życia na dworze, w kojcu, budzie, czy na łańcuchu.
Dane kontaktowe
Kontakt: 501 173 726

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji