Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

BOBER

19
Pupilove.pl

Nasze psy są regularnie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa. WOLONTARIUSZE SZUKAJĄ DOMU DLA PSA W TYPIE FOKSTERRIERA.

BOBER średniej wielkości pies foksterier mix. Energiczny, wesoły, towarzyski pies. Raczej jako psi jedynak w domu, ewentualnie do towarzystwa spokojnej suczki. Chodzi na smyczy. Będzie idealnym towarzyszem osób aktywnych. Nie nadaje się do rodzin z małymi dziećmi, może nie wykazać się aż taką cierpliwością by funkcjonować z nimi bezkonfliktowo. Chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z wolontariuszką.

 Wszystkie psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, są też zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia.

Pomożemy w transporcie psiaka do innego miasta. W sprawie adopcji proszę dzwonić od 7.30-22.00 również w niedziele i święta.

KONTAKT w sprawie adopcji:

534667299

psynowiny@gmail.com

Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję.

Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji