Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Bolek

19
Pupilove.pl

Łagodny, przyjazny Bolek w typie owczarka anatolijskiego!

Bolek to duży, ok 3 letni pies w typie owczarka antolijskiego ,który połowę swojego życia spędził za kratami kojca w gminnej przechowalni dla bezdomnych zwierząt.
Jego historia jest bardzo smutna. Został wyrzucony z samochodu przez nieodpowiedzialnych “właścicieli” i zamieszkał w przydrożnym rowie w okolicznej wsi.
Pomimo dużej krzywdy wyrządzonej przez człowieka Bolek nigdy nie stracił zaufania do ludzi. Jest bardzo łagodny i przyjazny w stosunku do ludzi. Idealnie nadaje się do pilnowania podwórka. Jest niezwykle czyściutki i ułożony, lubi dzieci. Zazwyczaj pozostaje wobec innych zwierząt , ale należy pamiętać,że każde zwierze może być nieprzewidywalne. Szuka ( już od 2 lat) dobrego i odpowiedzialnego domu, który zapewni mu spokój i bezpieczeństwo.

Szczegóły: możliwość pomocy w transporcie do dowolnego miejsca, wykastrowany, zachipowany, posiada aktualną kartę sczepień.
Więcej informacji pod numerem telefonu 504724191

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji