Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Bolek

118
Pupilove.pl

Młody Bolek, przyjazny, dzieciolubny psiak do adopcji

BOLEK ma ok. 2 lat, trafił do schroniska w lipcu 2016, czyli jest z nami już rok. To bardzo miły i przyjazny psiak. Kocha chodzić na spacery i jak tylko widzi kogoś z szelkami, zaczyna tańczyć i skakać z radości. Nie ma żadnych problemów z psami w swojej grupie, bawi się z każdym kto chce się bawić z nim. Jest bardzo życzliwy w stosunku do dzieci, potrafi dogadać się z każdym. Ma w grupie ulubione psiaki, z którymi chętnie dokazuje, a te które bawić się nie chcą, ignoruje.

BOLEK chciałby już mieszkać we własnym domu, źle czuje się w miejscu gdzie nie ma kogoś tylko dla siebie i musi dzielić się uwaga opiekuna, który nie ma czasu, aby posiedzieć z nim dłużej niż kilka minut.

BOLEK jest wykastrowany, zaczipowany oraz zaszczepiony. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta w ew. przyszłym domu BOLKA. BOLEK nie zostanie wydany do mieszkania na dworze, to psiak który chce mieszkać z ludźmi w domu.

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej:
509 201 457 (Ewa)
513 430 207 (Agnieszka) lub email wesi@gazeta.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji