Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

BORO

m
Pupilove.pl

PROSZĘ W IMIENIU TEGO BUREGO PSIACZKA O DOM.
Waga: 14-16 kg
Mówią , że ładnemu zawsze łatwiej, to fakt. Jeśli trafi do schroniska jakiś zjawiskowy psiak ustawiają się po niego kolejki, jeden dom lepszy od drugiego, wielu chce przygarnąć, dać ciepły kat , opiekę i miłość ale o takie zwykłe buraski jak BORO nikt się nie bije. Czasem któryś ma szczęście i znajduje szybko dom, ale najczęściej czekają długo na swojego człowieka. Co z tego, że cudowny charakter, jak nikt się dłużej nie zatrzyma nad ogłoszeniem, nie rozważy adopcji.
A podobno najlepiej widzi się sercem.
BORO lgnie do ludzi, na powitanie nieśmiało macha ogonkiem, a kiedy spotka się z akceptacją człowieka wtula się całym sobą. Chętnie idzie z każdym na spacer, bo to szansa na choć chwilę uwagi i miłości człowieka. W czasie spaceru siada czasem przed opiekunem i wyczekująco patrzy, może pogłaszcze…Zawsze dostaje swoją porcję głasków. Spacer jednak trwa krótko a po nim następują długie godziny samotności w boksie, tęsknota i lęk.
Ten średniej wielkości, łagodny, towarzyski psiak bardzo potrzebuje swojego pana a nam się marzy by zobaczyć go wylegującego się na miękkim posłanku w domu.
Może to Ty dasz mu szansę?
Chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z wolontariuszką.
Każdy pies, a adoptowany szczególnie powinien mieć przy obroży adresówkę. Adresówkę przypinamy do obroży , natomiast smycz do szeleczek, tak by w przypadku wyswobodzenia się z szelek piesek nadal miała dane adresowe.
Psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, są też zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia.
Pomożemy w transporcie psiaka do innego miasta.
W sprawie adopcji proszę dzwonić od 7.30-22.00 również w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji