Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

BORYS

217

BORYS – ileż w tym psie było smutku i goryczy. Trząsł się przy tym niemal przez cały czas z niepewności i obawy (bardzo przykry widok – duży samiec, aż tak obawiający się tego, co będzie dalej). Wychowywał się przy człowieku, bo w naturalny sposób do niego ciągnie, ale widać, że półtora roku, spędzone w schronisku, podkopało jego wiarę w to, że człowiek psu przyjacielem jest. Bardzo miły z niego pies, po chwili zaczął się otwierać i nawet jakby cień uśmiechu zagościł na jego pysku. Czyli będzie dobrze. Nie sprawdzi się jako pies podwórzowy; w kojcu, chcąc zwrócić na siebie naszą uwagę, podskakiwał, i to całkiem nieźle – dlatego niższe ogrodzenia mogą nie stanowić dla niego problemu. Ale już jako pies domowy, członek rodziny – jak najbardziej.
Borys ma ok. 5 lat. W schronisku przebywa od kwietnia 2015r.
KOJEC: II – 33
NR: 6615

Pies przebywa w Radysach.
Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-713-343
Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji