Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Brodway

12310688_1645449242380878_6110990645630252824_n

Brodway to pies w typie TTB w wieku ok 3 lat.

Od kilkunastu miesięcy regularnie wychodzimy na spacery, na których Brodway dał się poznać jako silny, aktywny pies.

Pracujemy podczas spacerów i uczymy się chodzenia na smyczy, nie akceptuje innych zwierząt, na spacerze potrafi iść obok innego psa nie przejawiając większego zainteresowania, lecz docelowo w domu musi być „jedynakiem” .

Kocha wszystkich ludzi, dla tego psa nagrodą nie jest przysmak czy zabawka, a człowiek. Nie broni zasobów, można zabierać mu jedzenie czy zabawki, lubi zabawę z piłkami, aportami – które oddaje na komendę, jest karnym i otwartym na pracę psem.

Brodway jest wykastrowany i zachipowany.

Jakiego domu szukamy dla Brodwaya?

Z aktywnym przewodnikiem, który zapewni odpowiednią dawkę ruchu, odpowiedzialnego i ukierunkowanego na pracę z psem, domu bez małych dzieci i innych zwierząt, domu gdzie pies będzie członkiem rodziny.

Kontakt w sprawie adopcji: Iza 662 000 991

Osoby chętne adoptować psa, zapraszamy na wspólny spacer do schroniska. Jednym z warunków adopcji psa w typie rasy amstaff są obowiązkowe trzy spacery z wybranym psem, w celu poznania przyszłego pupila. Pies jest własnością schroniska.
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt na Paluchu ul. Paluch 2, 02-197 Warszawa.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji