Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Brooklyn

brooklyn-6

Brooklyn…to wyjątkowy pies, majestatyczny i robiący wrażenie, a jednocześnie niezwykle wrażliwy. Potrafi oddać się opiekunowi bezgranicznie, wierność i to dozgonna to jego drugie imię. Trzeba jednak się trochę postarać o to oddanie, dlatego nasz pupil szuka spokojnych, cierpliwych opiekunów, którzy przez pierwsze tygodnie po adopcji zechcą popracować z nim nad wzajemnym zaufaniem. Bo naprawdę warto – stanie się najwierniejszym przyjacielem! Będzie strzegł i kochał swoich ludzi zawsze.

Idealnie byłoby, gdyby jego główną opiekunką została kobieta. Nie może mieszkać z dziećmi – żadnymi – i nie nadaje się do bloku. Nie wydamy go do kojca. Szukamy dla niego domu z ogrodem, choć i tu są pewne warunki – podczas wizyt gości musi być izolowany. Może być agresywny wobec obcych, zwłaszcza po drugiej stronie ogrodzenia.

Brooklyn jest wyjątkowy, dlatego wierzymy, że znajdą się wyjątkowi Ludzie, dla których ta adopcja nie będzie zbyt dużym wyzwaniem. Jeśli kochasz psy, chcesz zyskać dozgonną psią miłość i wierność – skontaktuj się od poniedziałku do piątku, w godz. 9 -17 pod nr tel. 504-000-424. Pozostałe dni i godziny – kontakt mailowy: zwierzecapolana@gmail.com.

Obowiązuje procedura adopcyjna – ankieta i umowa.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji