Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Brooklyn

dbrookdziur-1

Majestatyczny, piękny duży pies – wrażliwy i wierny. Dla swojego opiekuna oddaje całe swoje psie serce. Terytorialny, czujny – może być agresywny wobec obcych, zwłaszcza, gdy strzeże swoich ludzi za ogrodzeniem.

Szukamy dla niego domu z ogrodem, rodziny, w której główną opiekunką będzie kobieta – ludzi cierpliwych, którzy zechcą przez pierwsze tygodnie po adopcji popracować wspólnie nad wzajemnym zaufaniem. Bo o miłość Brooklyna trzeba się trochę postarać, wykazując się łagodnością i empatią – odwdzięczy się dozgonną wiernością.

Nie nadaje się do bloku, nie wydamy go do kojca. Nie może mieszkać z dziećmi. Podczas wizyt gości powinien być izolowany.

Jeśli chciałbyś zyskać w tym zachwycającym psie najwierniejszego przyjaciela, jeśli wiesz, że zbudowanie wzajemnych więzi z czworonogiem jest niezwykle ważne – to Brooklyn czeka na Ciebie w okolicach Radomia.

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku, w godz. 9 – 17, pod nr tel. 504-000-424. Pozostałe dni i godziny – kontakt mailowy: zwierzecapolana@gmail.com.

Obowiązuje procedura adopcyjna – ankieta i umowa.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji