Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Brooklyn

brook-34

Piękny, majestatyczny, robiący wrażenie – a jednocześnie niezwykle wrażliwy. Taki jest Brooklyn. Ma ok. trzech lat, jest inteligentny, czujny i wierny. Swojemu opiekunowi oddaje się bezgranicznie, będzie najwierniejszym przyjacielem. Terytorialny, potrafi być agresywny wobec obcych, zwłaszcza po drugiej stronie ogrodzenia.

Czeka na cierpliwych, łagodnych ludzi, którzy przez pierwsze tygodnie po adopcji popracują z nim nad wzajemnym zaufaniem – bo o jego ogromną psią miłość trzeba się trochę postarać. Idealnie byłoby, gdyby jego główną opiekunką została kobieta.

Nie może mieszkać z dziećmi. Nie nadaje się do bloku. Odnajdzie się w domu z ogrodem, choć i tu są pewne warunki – podczas wizyt gości powinien być izolowany.

Zachwycający, wierny, czujny…czy chciałbyś zyskać w nim najwierniejszego przyjaciela? Jeśli kochasz psy, wiesz, ile warta jest psia miłość i wierność – to Brooklyn czeka na Ciebie w okolicach Radomia.

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku, w godz. 9 -17 pod nr 504-000-424. Pozostae dni i godziny – kontakt mailowy: zwierzecapolana@gmail.com.

Obowiązuje procedura adopcyjna – ankieta i umowa.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji