Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

BROOKLYN

brooklyn-2
Pupilove.pl

Majestatyczny, piękny Brooklyn ma ok. trzech lat. Jest dość duży, waży ok 40 kg. To naprawdę arystokrata wśród psów, dumny a jednocześnie bardzo wrażliwy. Niezwykle terytorialny, z zapałem broni “swoich” ludzi, dlatego może być agresywny w stosunku do obcych po drugiej stronie ogrodzenia. Początkowo pełen rezerwy, kiedy zaufa – odda całego siebie, wierny bezgranicznie.

Szukamy dla niego domu bez innych zwierząt i dzieci, rodziny, w której główną jego opiekunka zostanie kobieta, ludzi cierpliwych i odpowiedzialnych. Przez pierwsze tygodnie po adopcji potrzeba będzie bowiem popracować nieco nad wspólnym zaufaniem. Brooklyn odnajdzie się w domu z ogrodem, który w ciągu dnia stanie się jego królestwem. Nie zostanie wydany do kojca.

Nasz pupil przebywa w hoteliku w okolicach Radomia. Kontakt tel. pod nr 504-000-424 lub mailowy zwierzecapolana@gmail.com.

Obowiązuje procedura adopcyjna – ankieta i umowa.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji