Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

BROOKLYN

brook2-3

Przepiękny, pełen majestatu BROOKLYN ma ok. trzech lat. To niezwykły pies, dumny, a jednocześnie bardzo wrażliwy. Terytorialny, będzie z zapałem bronił “swoich” ludzi przed złem, ale by zaufał bezgranicznie – potrzeba czasu i cierpliwości. To pies, który potrafi pokochać całym sobą, na zawsze, na zabój – dlatego warto postarać się o jego miłość.

Szukamy dla niego domu bez innych zwierząt i dzieci, rodziny, w której główną opiekunką będzie kobieta. Brooklyn odnajdzie się w domu z ogrodem, który w ciągu dnia będzie jego królestwem, ale tu również trzeba zaznaczyć, że np. podczas wizyt gości powinien być izolowany. Potrzebuje cierpliwych, łagodnych ale konsekwentnych opiekunów, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu dużych ras i zrozumieją jego potrzeby oraz konieczność pracy na wspólnym zaufaniem przez pierwsze tygodnie po adopcji.

Nie zostanie wydany do kojca.

Brooklyn przebywa w hoteliku w okolicach Radomia. Kontakt telefoniczny pod nr 504-000-424 lu mailowy – zwierzecapolana@gmail.com.

Obowiązuje procedura adopcyjna – ankieta i umowa.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji